Kaliteli erkek t-shirt nereden alınır

Fiyat/Performans ürünlerde olabilir, çok aşırıya kaçmamakla birlikte
fiyati yüksek ama kaliteli ürünlerde olabilir. İki yıkama sonrası ağzı burnu yamulmayacak, güzel modelleri olan tshirtler satan marka önerileri bekliyorum.

her sezon değişiyor. koton, h&m, pull&bear gibi nispeten uygun fiyatlı mağazaları gezip denemen lazım. bir iki sene önce kotondan harika tişörtler almıştım sonra bulamadım sonra h&m'den buldum falan. kesimleri modelleri kaliteleri fiyatları hep değişiyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.03.18 14:47:29)
designbyhumans torununa miras bile bırakırsın

  • Jimmy McNulty  (25.03.18 14:52:39)
kaft

  • mehmed resad  (25.03.18 14:54:00)
t-shirtün içeriği önemli mümkün olduğunca %90 üzeri pamuk içeren ürünleri tercih ediyorum.

  • biravekahve  (25.03.18 15:01:06)
@biravekahve, atıyorum lcwaikiki'de %90 üzeri pamuklu bir t-shirt buldum, burada artık network'te bulacağım %90 üzeri pamuklu t-shirt ile arasında kalite farkı kalmıyor mu ? Yani herşey kumaşta mi bitiyor ? Sorma sebebim, markadan bağımsız sadece kumaş türüne bakarak alışveriş yapıp yapamayacağım..

  • doguscay  (25.03.18 15:03:30)
Network, George Hogg, Benetton, bunların polo yakalarını alabilirsin.

  • yirmisantim  (25.03.18 15:14:48)
bizim firmalar kesim işini beceremiyor. o yüzden tercih etmiyorum. topman, h&m gibi markaları takip ediyorum. 4 topman almıştım 4-5 sene önce hala ilk günkü gibiler.

  • cemiyetin ünlü siması  (25.03.18 15:19:50)
@doguscay hayır tabii ki yok öyle bir şey. pamuk oldu iyi tişört oldu diye bir olay yok. iplik kalitesi fark ediyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.03.18 15:45:47)
Kaft

  • mutlusismankedi2015  (25.03.18 18:56:45)
daha bugün söz ettim, arkadaş bi tişört 5 senede bozulmaz mı? helal olsun. benetton.

  • boyle buyurdum  (26.03.18 03:37:45)