Monster ekran sorunu

Sorun ekteki gibi. ekranın belli bir kısmında şerit oluşuyor ve ekranı oynattığım zaman düzelip bozuluyor.
çerçeveyi açtım, benim yapabileceğim bir şey midir bu? sorun neden oluyor olabilir.

Monster sadece kadıköy'de ve zaten benim şu an oraya gitmem mümkün değil.

resmim.net

görüntüyü panele aktaran kaploda sıkıntı var büyük ihtimalle güvenilir başka bir bilgisayarcı da yapar ama bence riks. garantisi yok mu? yoksa bile ara sor kargoyu karşılarlar mı falan diye bence çünkü güvenilir bilgisayarcı denen şeyi ben görmedim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.03.18 18:35:34 ~ 18:35:48)
alalı min. 2,5 yıl oldu. yurtdışındayım bu yüzden kargo işi de yatar gibi.

haklısın galiba. ekranı açtım ve kabloya dokundukça ekranda titremeler oluyor.
  • a man alone  (24.03.18 18:39:22)
benzer sorunla karşılaştım, ekran pembeleşmesi yaşıyordum.

servis çözdü sorunu, ben ne denesem olmadı maalesef.

hatta resimden gördüğüm kadarıyla kasalarımız da aynı.
  • dilligaf  (24.03.18 19:23:04)