Elektronik sigara, vaporizer

Merhaba 10 yillik sigara kullanicisiyim. Keyifle icmeye devam ediyorum. Elektronik sigaraya gecmek istiyorum. Daha once bu içerisine sıvı konulan tipleri denedim, bir de icine kuru ot konulabilen türleri varmış.

1. nikotine bağımlılığımı sekteye ugratmayacak sekilde hangi tip olani almami oneririsiniz?
2. tasinabilir olanlarinin gun icinde kullanimi nasıl oluyor? yani 1 sigara esittir kac dolum?
3. yanımızda belli ki bir de tabaka tasimak gerek, bunca malzeme, alet soru cikariyor mu?
4. alirken dikkat etmemiz gerekenler?

Sorularim bu kadar. Cevaplayan herkese simdiden tesekkurler.

Unutmadan bir de

*50-60 dolar arasi butce,
*pili 18650 li-ion ve cikartilabilir,
*yine cikartilabilir, degistirilebilir tanki manki olan,
*kolay temizlenebilen

bir urun de onerebilir misiniz?

Pod cihazlara bak nikotin icin

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.03.18 06:03:36)
aspire zelos + aspire nautilus aldım. 70/30 oranlı 6mg nikotinli aromasız nbase aldım. üç gündür sigara içmiyorum. ben sigarasız duramayan biriyim normalde.

günde bir paket sigara içiyordum. sabah doldursam akşama kadar ancak ya bitiyor ya bitmiyor.
  • alperz  (24.03.18 08:31:50)
Likitli olanlardan çabuk vazgeçmeyin bence. Sek nbase veya kaliteli bir likit bulursanız sigaradan kurtulursunuz. Bir de sigarayı bırakma amacı olanlar için mtl içim tavsiye ediliyor o yüzden mtl almanız faydalı olabilir.

  • Fusha  (24.03.18 10:18:15)