[]

saç dökülmesi için mezoterapi deneyen var mı ?

merhaba arkadaşlar saç dökülmesi için mezoterapi tecrübe eden oldu mu, sonuçları nedir acaba ?
 
sonuçta ne vaad ediyorlar? sana resimler gösterecekler before after şeklinde. %100 etkili sonuç veriyor mu, bu hale gelmezse para iadesi alabilir miyim diye sor bakalım.


  • plastic_angel  (23.03.18 17:33:26) 
Özet: para tuzağı.


  • synesthesia  (23.03.18 17:41:15) 
genetik dökülmeyse işe yaramaz. işe yarayacağı dökülme tipi de %1'de gözükmez.

genelde saç ekiminden sonra gelecek "shock loss" denen safhayı atlatmak için yapılmasını tavsiye eden bir grup vardır ama bana soracak olursanız o da palavra.
  • turk kelekom  (23.03.18 21:12:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.