Hiç uyumadan işe gitmek

Daha doğrusu staja gitmek. Bu eylemi bugün gerçekleştiriyorum. Gece bi sağa bi sola döndüm uyuyamadım. Tavsiyeleriniz nedir? Stajı asamam zaten sınav haftam gelince asıcam, toplamda 20 gün zaten.

birçok günüm bu şekilde geçiyor benim.
uykusuz günlerde sindirim sistemim çok hassas oluyor. yediklerine dikkat etmelisin. çok ağır şeyler yeme.
eğer yapabiliyorsan 5-10 dakikalık bir uyku molası ver.
bazen sadece iki dakika uykuya dalıp 343352 dakikalık rüya görüp 3 saat uyumuş kadar keyifli bu uyku molalarını yaşıyorum.
eğer olur da imkanın varsa işi ekme ama erken çık git yat.
şu an ben de senin gibiyim. ama senden farklı olarak bütün gece dönmeden. bütün gece çalıştım. ve şimdi de devam edeceğim.
yüzümü yıkayıp çıkacağım evden ilk iş yeni güne başlarken bir kahve.
  • glory  (23.03.18 06:55:35)
1 gun idare edilir, gerekirse redbull satin al, icersin.

  • kuehles blondes  (23.03.18 08:54:42)
Gun icinde toparlarsin. Red bull icme, ictigin anda enerji verir sonrasinda tam tersi bir etki yaratır, firsat bulursan bence de 5 dk lik uyku bile cok etkileyecektir

  • her giriste sifresini unutan adam  (23.03.18 09:10:49)
bişi olmaz ya staj bu.. sana finansalları yıkmıyorlar ya sonuçta.

sadece insanların karşısında uyuklama. gerekirse bol bol kahve göm.
  • lcha  (23.03.18 09:48:25)
Tuvalette uyumayı dene. Kahveye aban. 1 kere yaptım hayatımda, o günü böyle atlatmıştım.

  • monogram  (23.03.18 10:16:34)
Finansalları yıkmıyorlar da şartname tercümesi yapıyorum :(

Teşekkürler hepinize, kahveyle ayakta duruyorum şimdilik :D
  • oekuklu  (23.03.18 11:06:42)
Stajımın ilk günü uyumadan gitmiştim, başıma bir iş gelmedi. Ama stajda ne yapıyorsun bilmiyorum.

  • uyusam iyi olur  (23.03.18 11:09:37)
Evet gençler günüm bitti. Öğle arasında yarım saat uyudum. Şu an gayet iyi durumdayım. Günüm de iyi geçti ancak düşünmeden konuşabiliyor insan uykusuz olunca :(

  • oekuklu  (23.03.18 19:03:09)