PS4 almadan, 1 yıllık PSN plus üyeliği aldım

Şimdi bu soruyu içimi rahatlatmak için soruyorum.

Sınava çalışamam diye ps4 almadım, birkaç ay sonra alacağım.

Internet'ten psn profili açıp, indirime girmişken, 134 tl ye 1 yıllık psn plus aldım.

Amacım aylık verilen oyunları toplayıp, ps4 aldığımda büssürü oynamaya hazır oyunum olmuş olacak.

Sormak istediğim şimdi 4-5 ay sonra ps4'ü alıp, bu psn e-mail ile giriş yaptığımda bu bedava oyunları indirebileceğim değil mi? Sorun yok?

not: bu arada forumlarda insanların kredi kartı tanıtamadığını falan okumuştum. Garanti paracard ile sorunsuz aldım. Bilginize. Kredi kartı bile değil o, hatta bakiyede toplam 150 tl vardı, buna rağmen sorunsuz işe yaradı.

O oyunlari her ay kutuphanene eklemen gerek unutma. O muhabbet biraz degisik. Sony yillardir duzeltmedi, acayip bir sey

  • giovanne  (23.03.18 00:50:09)
psn internet sayfasından her ay o oyunları 0tl karşılığı satın alma işlemi yapmanız lazım. zaten plus kısmına geçince direk o şekilde alabiliyorsunuz. size 0tl lik fatura geliyor. kütüphanenize o şekilde eklenmiş oluyor. sonra ps plus aboneliğiniz boyunca sizin oluyor. arada ps plus kesintiye uğrasa bile ps plus u tekrar satın aldığınızda oyunlara erişebiliyorsunuz diye okumuştum geçen gün ama denemedim %100 emin değilim.

  • tukenmez adam  (23.03.18 01:46:30 ~ 02:06:22)
psn plus devam ettiği sürece geçerli olacak.

  • dafaisss  (23.03.18 02:36:03)
@tukenmez adam evet misal 3 ay psn plus aboneliği kullanmadın o sürede daha önce edindiğin oyunları oynayamıyorsun ama tekrar psn plus aldıktan sonra kütüphanendeki daha önce psn plus ile edindiğin oyunları tekrar oynayabilirsin.
@denizaya daha önceki arkadaşlarda yazmış ama bende tekrar edeyim. her ay psn store web sitesine girip verilen hediye oyunları sepetine ekleyip alışveriş yap 0 tl tutacaktır. bu işlemi yapmazsan oyunlar kütüphanene eklenmez ve oynama şansın olmaz.

  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (01.04.18 18:01:15)