[]

bogazda agri, gereksiz oksuruk

selam. sabah bogazim agriyor, bi de bazen oksuruk tutuyor durup dururken. hafif balgam da var. ama nezle/grip belirtileri yok hic. ne olmustur bana, kendiliginden gecer mi?
 
ben de aynı durumdayım. grip değilim, başka herhangi bi yerimde sıkıntı yok. boğazlar haşat+öksürük

kendiliğinden geçeceğini sanmıyorum. gargara ve pastil aldım ben.
geçmiş olsun.
  • elorelia  (22.03.18 15:52:13 ~ 16:05:36) 
Umca kullan.


  • yirmisantim  (22.03.18 15:57:06) 
hhah ayni durum +1

kuru bir gcik oksurugu, hafif halsizlik, goz pinarlarinda kasinti, bogaz acisi

ben alerji oldugunu dusunup beklemeye karar verdim.
  • jimicik  (22.03.18 16:04:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.