[]

yurt dışından para transferi

arkadaşlar yurt dışından bir miktar para gelecek banka hesabına göndermeyi istiyorlar en az kesinti nasıl olur hangi banka olur var mı bu konuda tecrübesi olan?
 
ne kadar gelecek
garanti işbank vs. bankalar keser ciddi rakam
tfinans az keser ya da kesmez
konus
  • kingcyrax  (22.03.18 15:28:13) 
Alıcı banka pek kesinti yapmıyor zaten. Ama aracı kurumlar ciddi kesintiler yapıyorlar. Aracı kurumlar da paranın hangi ülkeden ve hangi bankadan geleceğine göre değişiyor. Dolayısıyla Türkiye'de hangi bankaya geldiğinin pek bir önemi yok.


  • crown  (22.03.18 15:33:32) 
transferwise en ucuzu diye duydum.

sitelerinde alacağınız miktarı da gösteriyor.

transferwise.com
  • senolll  (22.03.18 16:24:39) 
gönderen kişi cep telefonuna western union appini yüklerse çok ucuza gönderebilir.


  • purple rain  (22.03.18 16:48:43) 
transferwise


  • ben de  (23.03.18 01:18:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.