Psn

Play station aldim simdi psn uyeligi alicam 1 yillik. Once is bankasi hesap kartiyla denedim olmadi. Sonra dedim iceri para atayim, 100 lira yuklemeyi denedim oldu. Simdiyse hicbir sekilde para yukleyemiyorum ya da yillik uyeligi alamiyorum. Is bankasi kredi karti ve hesap kartiyla denedim, bonusla denedim olmadi. Internette denilen her seyi uyguladim adrestir, noktalama isaretleri ancak yine olmuyor. Kafayi yedim nasil olacak bu is?

Mobilden yazdim harf hatasi olduysa kusura bakmayin.

Çok denediysen biraz ara ver.

PC'den psn store hesabına gir. Ödeme Yönetimi'ne gir. Sonra alttaki "Otomatik Olarak Abonelikleri Yenile veya Ön Siparişi Verilen İçerik için Öde" seçeneğini tikle ve Ödeme Yöntemi Ekle

Sonra playstation'ı aç, almak istediklerini sepete ekleyip ödemeni yap.

Son durumu haber et, ben bu yöntemi uyguluyorum. Bakalım herkes de oluyor mu?
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (21.03.18 22:40:04 ~ 22:41:01)
benim psn dili ingilizce olarak gözüküyordu. adres bilgilerini girerken Turkiye yerine Turkey seçiliyordu zorunlu olarak. türkçeye çevirip turkiye olarak düzeltince alabildim sepettekileri. senin de psn dili ingilizceyse o sorun olabilir.

  • ontheroad  (22.03.18 01:07:51)
Üst üste deneyince kafalarınca 48 saat ban atıyorlar. 1-2 gün kadar bekle tekrar dene. Alışverişlerini cihaz üzerinden değil, internet sitesi üzerinden yap. Psn alışverişleri gerçekten çok sorunlu, yıllardır düzeltemediler şu işleri.

  • eazy  (22.03.18 01:10:50)