[]

Sesi azaltan perdelerden evde kullanan var mı?

Yeni taşındığım evin yatak odası otoyola yakın ve pimapen olmasına rağmen çok araba gürültüsü geliyor dışarıdan. Çözüm olarak otellerde falan kullanılan kalın ses emen perdeler geldi. Bunlardan evde kullanan var mı ? Verimli olur mu?
 
kiralik ev degilse direkt 3 katli ses izolasyonlu pencere yaptirabilirsiniz. kapatinca bir sey duymasi mümkün degil.


  • kuehles blondes  (21.03.18 21:43:40) 
Malesef kiralık ev :(


  • iwillsee  (21.03.18 21:44:26) 
o zaman o perdeler de ise yarar, otelde ise yariyorsa neden evde ise yaramasin ki :D

yani en azindan kesinlikle yardimci olur.
  • kuehles blondes  (21.03.18 21:45:40 ~ 21:47:13) 
senin hissedebilecegin derecede olmaz. ses yalitimi sesin kaynaginda yapilmasi gerekir. ev icinde yapilan ses yalitimi senin sesinin baskasina gitmemesine fayda saglar. Tavsiyem tasinman ya da cok rahatsiz oluyorsan kulak ici cok kaliteli tipaclar var onlardan edinebilirsin. Ben amazondan bir tane getirtmistim inanilmazdi. Turkiye de ki eczanelerden de kendinden vazelinli yuvarlak elle sekil verebildiklerin de fena degiller. ama su 3M serisinden uzak dur.


  • dem10  (21.03.18 21:45:42 ~ 21:46:55) 
Otellerle evin inşaat pencere yapısı aynı mı bilmiyorum ki


  • iwillsee  (21.03.18 21:47:29) 
Eve zaten yeni taşındım :(


  • iwillsee  (21.03.18 21:47:55) 
Aynı dertten ben de muzdaribim. Kulak tıkaçı al sorun minimum masrafla çözülür. Koçtaşta birkaç tl ye var bu kulak tıkaçlarından. Süngerimsi doku olanı işe yarıyor


  • boran79  (22.03.18 15:16:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.