Filtre Kahve Makinesi

Merhaba. Kahve konusunda çok tecrübeli değilim ama filtre kahve içmeyi seviyorum, eve bir makine almak istiyorum, bana işimi görecek bir makine önerebilecek kahve gurusu var mıdır? :)

çekirdeği de kendin çekeceksen en iyisi delonghi'dir. latte sütünü de kendi hazırlayan bir modelini geçen ay aldım oldukça memnunum. fiyatı 3000 lira. yok ben latte sütünü kendim ayrı kaynatır köpürtür hallederim dersen 2000 lira civarına güzel makineleri var.

yok ben çekirdekle leblebiyle uğraşamam hem bayatlar hem de vakit nakittir düşüncesindeysen tchibo'nun kartuşlu makinelerini öneririm. latte köpüğünü kendisi yapan makine için 550 lira fiyat vermişlerdi geçen ay. kartuşları da oldukça ucuz. not: tchibo dünyanın en büyük üçüncü kahve üreticisi olduğu için gönül rahatlığıyla alabilirsin. ayrıca makine üreticisi de sadece kahve makinesi üreten bir firma ve bu konuda uzman. latte köpürtüsüz modelleri 300-400 civarında.
  • kjswbdlkjfdlkj  (21.03.18 17:31:37)
guru değilim
bir filtre bir ekspresso makinem var
saat ayarlı, değirmenli vs. makineler var, profesyonele yakın benimki daha normal kendi halinde bir makine :)
şunun gibi bir şey: www.hepsiburada.com

ben memnunum.
  • niye ama  (21.03.18 17:33:40)
ha evet bir de kapsüllü olanlar var- o zaman çeşitlilik de artıyor. ama ben onların sıkıştırılması işleminden hoşlanmıyorum.
çekirdeği öğütülmüş alıyorum şimdilik çünkü göçebe hayatı yaşıyorum
daha sonra ayrı bir değirmen alıp kendim çekebilirim diye düşünüyorum.
  • niye ama  (21.03.18 17:37:00)
Filtre kahveyi seviyorsan ve ağırlıklı olarak onu içeceksin git bir tane french press al veya basit bir kahve demleme cihazı. 300 liraya falan maksimum halledersin (tefal filan 200 lira civarı), evde baristalık mı yapıcanız anlamıyorum ki. ama diyorsan ki bütçe sıkıntım yok şu makineyi öneririm (git: urun.n11.com )

  • re noreno  (21.03.18 17:45:37)
French press ve Tchibo'dan cekilmis kahve diyorum ben ;)

  • chitosan  (21.03.18 18:46:07)
Sanırım duyuruda ki en gariban benim. Ben şundan aldım, yok plastiği kokuyor, yok camı çatlıyor yok boku püsürü diyeceklerdir bunun için sakın inanma. Ben çatır çatır kulanıyorum.

urun.n11.com
  • ugrcn  (21.03.18 22:15:08)
Buyrun kaynak

mokapota.com
  • ehu  (10.04.18 01:23:41)