kilo aldırmayacak atıştırmalıklar

çayla ya da çaysız. neler tüketilebilir kalorisiz olsun mümkünse.

Çiğ kuruyemiş çeşitleri olabilir, fazla aşırıya kaçmadan.

Hiç kalorisi olmasın dersen, buz kalıbı öneririm. :D
  • booty hunter  (21.03.18 00:38:16)
Salatalik

  • kuehles blondes  (21.03.18 00:43:30)
kalorisiz olsun derken?

öyle bir olay yok maalesef. ağızdan giren her şey sana kilo aldırır. ancak glisemik indeksi düşük besinler (örn. kuruyemişler) kan şekerinde dalgalanmalar yapmayacağından daha sağlıklı. yani cevap @booty hunter +1
  • giovanne  (21.03.18 00:47:34)
sarımsaklı yoğurtlu dip sosla karnabahar gövdeleri.

bu dünyada kalorisiz olan şeyler genellikle sebzelerdir. karnabahar, brokoli,mantar,kara lahana,enginar,salatalık,domates,havuç vb.

bonus: kabakları patates gibi ince ince doğrayıp zeytinyağ ekleyip ve baharatlandırıp fırına atın, kabak cipsi yapın, bunu her şeye uyarlayabilirsiniz.
  • narudocko  (21.03.18 02:28:25)
Humus ve havuç, salatalık dilimleri güzel bir ara öğün oluyor. Onun dışında az miktarda fıstık ezmesi tüketilebilir tatlı ihtiyacını gidermesi açısından. Ben elma, yoğurt ve tarçın 3'lüsünü de seviyorum, seçenekler çoğaltılabilir. Fikir alma açısından Instagram'dan da bakabilirsiniz.

  • gossipgirl  (21.03.18 10:30:14)
Evde elma kurutup yiyebilirsin ekşi şeyleri seviyorsan. 1 kasesi 100 kalori kadar ama baya gider.

  • selamun aleykum kitty  (21.03.18 13:32:10)
Sema’nın sağlıklı mutfağı diye bi hesap var instagramda kalorisiz değil ama sağlıklı malzemelerden alternatif kurabiye kraker terfileri falan var güzel bence sadece zaman ayırıp uğraşmak lazım

  • iwillsee  (21.03.18 21:51:25)