sevdiğiniz bir arkadaşınızın.... ya da akrabanızın...

Psikolojik rahatsızlık geçirdiğini öğrendiniz. Geçmişte ve ya su anda...

Dürüst olarak (sevgi kelepegi mode off yani) ne düşünürdünüz? ondan uzaklaşır mıydınız? geri zekalı muamelesi mi yapardınız? her hareketini izleyip delilikten mi acaba diye düşünür müydünüz?

türlü türlü psikolojik rahatsızlık var. ne olduğuna bağlı.

  • ghilleinthemist  (21.03.18 00:19:22)
Birlikte oldugumuz zamanlarda normal davranirdim. Ufak tefek arizayi pek sorun etmezdim ancak olayin boyutu normal olcutleri epey asiyorsa yapacak pek birsey kalmayabilir.

  • dougsampson  (21.03.18 00:22:34)
ne tür psikolojik rahatsızlık olduğuyla da ilgili biraz bence.
herhangi gelişen olumsuz bir durumda nasıl davranmam gerektiğini bilmeyebilirim ve bu beni tedirgin edebilir.
ama geri zekalı muamelesi yapacağımı sanmıyorum.
  • elma  (21.03.18 00:22:52)
gerçeklik algısını kaybettiği bir durumsa muhtemeleen uzaklaşırdım ama böyle bir durum yoksa sorun yok benim için.

  • bunaldım a dostlar  (21.03.18 00:31:48)
En yakın arkadaşıma daha dün rapor çıkardı psikiyatristi. Zaten narkotik ilaç kullanıyordu birkaç aydır. Çok ciddi ya da çevresini etkileyecek kadar büyük bir rahatsızlığı yok aslında ama kendisine üzülmek dışında hiçbir şey hissetmedim ya da düşünmedim açıkçası.

  • ms brownstone  (21.03.18 00:41:40)
Herkesin başına gelebilir, öyle şeyler yaşar ki insan her şeyi değişir.
Trafik kazasından farkı yoktur, her an herkesin başına gelebilir.

  • acetaminophen  (21.03.18 01:37:45)
Eski erkek arkadasimin bu tarz sorunlari vardi, eski olmasinin nedeni bu degil. Baltali katil, seri katil, pedofil, vb olmadigi surece kimseden uzaklasacagimi sanmiyorum.

Gerizekali muamelesi nedir? Zeka ile ne ilgisi var bunun.

En kinadigimiz kisiye donusmekten anlik uzakliktayiz. Herhangi bir insanin yargilayacak durumda olduguna inanmiyorum.
  • aychovsky  (21.03.18 02:21:46 ~ 02:21:55)
Rahatsızlık var rahatsızlık var. Uzun süren depresyonu, bunalımı olmuşsa/varsa başkaaaaaaa, sürekli yalanlar uydurup kendi de inanıyorsa başka, çocuk tecavüzcüsü olma eğilimi varsa bambaşka.

Sapıklığı, sadistliği, sahtekarlığı vb. bir durum yoksa, "psikolojik rahatsızlık" sebebiyle bir arkadaşımdan niçin uzaklaşayım? Her hareketini değil ama dikkat çekecek kadar anormal bir hareketini görürsem "belki hastalığıyla alakalıdır" diye düşünürdüm mutlaka.

Zekanın bununla bir alakası yok. Geri zekalı diye düşünmez/öyle muamele etmezdim.
  • lazor  (21.03.18 05:22:45)
yaklaşıma bak. sana ne muamelesi yapılmalı şu anda?
soruya cevap, bu yükün altına girmeye değecekse girersin.

  • La Femme D'argent  (21.03.18 12:08:13)
Psikolojik rahatsızlık ne? Depresyon mu mesela? Depresyona girmeyen kaldı mı bu devirde hayatı boyunca :)

  • noluyo yaa  (21.03.18 13:23:07)
neden öyle bi şey yapayım ya?! neden yani, sebep ne? yaşayabilir, insana gerizekalı muamelesi yapmak nedir ya da deli muamelesi? çok öküzce şeyler bunlar. sevdiğim bi insansa elimden geleni yaparım, aram yoksa da ek bi uzaklaşma çabasına girmem.

  • mehmed resad  (21.03.18 18:05:06)
Yoo, ben de psikolojik deli olduğum için sorun yok.

  • i m cool with that  (21.03.18 18:06:59)