Nerede Kokoreç Yiyelim?

Kokoreç nedir pek bilmem zaten 1 kere yedim hayatımda o da yıllar önce. Nedense bu aralar çok fazla canım çekiyor, yarın gidelim yiyelim diyoruz arkadaşımla. Kadıköy ya da Üsküdar'da nerede güzel kokoreç yiyebiliriz?

Diyorsanız bak şurası çok başka kesinlikle denemelisin, orası da olur. Fazla uzak olmasın yeter.

Edit: Piyasayı bilmiyorum, fiyatlar uçuk olmasın mümkünse. Hatta fiyat hatırlıyorsanız söylerseniz iyi olur.

Teşekkür!

kadiköy barlar sokağı girişindeki reks büfeyi seviyorum ben

  • yanginmerdiveni  (20.03.18 21:03:47)
kızıltoprak lider kokorecinki güzeldi geçen yediğimizde.

edit:
meşhurmuş zaten
(bkz: lider kokoreç)
  • yuto  (20.03.18 21:10:56 ~ 21:12:58)
Reks +1

İzmir usulünü fena yapmıyorlar.
  • fotrsapka  (20.03.18 21:34:54)
ünalan durmuş usta. domates biber yok. sadece et ekmek baharat.

  • tukenmez adam  (20.03.18 21:52:01)
Reks +1

  • desdenova34  (20.03.18 22:17:27)
Çengelköy'de "Tarihi Çengelköy Kokoreççisi" var. Aslında tarihi falan değil ama özellikle İzmir kokoreçi çok güzel yapıyorlar. Bir dönem sürekli oradaydık. Tavsiye ederim.

  • gonion  (20.03.18 22:22:49)
Ünalan durmuş usta +1
Burada yiyen bi daha kokuşmuş kart kokoreçi domates biber ve baharatla çakmaya çalışan dandik yerlerde yiyemez.

  • bir nick var benden iceri  (20.03.18 22:46:09)
ne kadıköy ne üsküdar'da; hatta fiyatlar da uçuk. ama kokoreç'in içine gerçek uykuluk koyan ve işinin ehli yer istiyorsanız:

(bkz: ozzie's kokoreç)
  • iddaaci  (20.03.18 23:26:01)
ozzie rezervasyonsuz servis yapmıyor yalnız, oraya gidecekseniz rezervasyon yaptırman lazım; görünce ekleyeyim dedim. ha, değer mi, kesinlikle.

kokoretto fena değil diye duydum kadıköy'de.
  • Bruce  (20.03.18 23:41:50 ~ 23:42:35)
eski iş yerimde olsam, gel ben yapıcam derdim. şimdi de "git orda ye" diyemiyorum.

bostancı sahilde 12 tlydi. ama dediğim gibi, tavsiye etmek istemiyorum. ben olsam başında, ederdim :P
  • runagain  (21.03.18 05:35:06)
Közde çeviren bir yerde yiyin, Mercan, Lider, Şampiyon gibi yerler donmuş kokoreç dağından sacın üstüne biraz atıp onu veriyorlar. Güzel olmuyor. Çengelköy'dekiler iyidir.

  • mirafiori  (26.03.18 15:25:10)
Çengelköy'de Paşa kokoreç var. ayrıca sakatat çorbaları da meşhurdur.

  • silah taciri  (26.03.18 16:00:22)
güzel kokoreç için yol çekmek lazım. eminönü kral kokoreç favorimdir^^

  • Tears of Devil  (26.03.18 16:06:20)