macfit tek üyelik iki kişi

kullanamaz mı? biri akşam biri sabah gelir.

Macfit'e gitmiyorum ama gittiğim salonda üyelik esnasında fotoğraf çekiliyordu, turnikeden geçişte görevlinin ekranında fotoğraf çıkıyordu. Yakalanırsan büyük rezillik.

  • kimlanbu  (20.03.18 16:35:22)
Sabah aksam olacaksa kullanabilir. Ama 2-3 saat icerisinde tekrar girmeyi deneyince acilmiyor kapi

  • elon  (20.03.18 16:35:55)
bizim macfit'te avuç içi okuması var, diğerleri de öyle midir bilmiyorum. İki kişinin kullanması imkansız bu durumda.

  • pokerface  (20.03.18 16:38:26)
döner kapılı şifre var

  • plastic_angel  (20.03.18 16:43:25)
hemen hemen hepsinde avuç içi okumaya geçiyorlar. eğer yoksa aynı cinsiyetli 2 kişi gider yoksa imkansız

  • lcha  (20.03.18 16:44:18)
eskiden gittiğim macfit'te parmak okuma vardı.
giremezsiniz yani iki kişi.

  • teritori  (20.03.18 16:55:13)
Her kulübün girişi aynı değil, şifreyle girilen bir kulüp ise olabilir.

Aynı gün sistemde dikkat çeker belki, ama bir gün biri diğer gün biri şeklinde olabilir.
  • John Bloor  (20.03.18 17:33:35)
benim gitigim macte sifreli giris var. banko girisin karsisinda degil. sahtekarlik yapmak icin ortam musait.

  • jimicik  (20.03.18 17:49:44)
resepsiyondaki kişinin bilgisayarına giriş yapan kişinin fotoğrafı düşüyor. dolayısıyla yakalanabilirsiniz. işini seven birisi olması lazım tabi ama fazla yoğun bir saatte kullanmıyorsanız yakalanırsınız. bahsedildiği gibi biyometrik önlemlere hızla geçiyorlar zaten.

ayrıca macfit ya? 50-75 tl den başlayan üyelikleri var neden iki kişi üye olayım?
  • ozdek  (20.03.18 19:23:48)