[]

Kanser hastası Şeyda yardım bekliyor //ÖNEMLİ//

Merhaba Dostlar,

Bir şekilde ortak tanıdığımız olan Şeyda’nın iyileşebilmesi için Almanya’ya gitmesi gerek ve bunun için de 650 bin TL! 2 yaşında kızı var. Aşağaıdaki linkte bir yardım hesabı açılmış ailesi tarafından. Destek olunabilirse bir şekilde, yani dahil olduğunuz gruplara dahi paylaşsanız sesini duyurmasına yardımcı olabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Detaylar: www.haberturk.com

Yardım fonu: www.leetchi.com

İletişim için: Ümit Kapıyoldaş 0 531 304 90 96 - 0 536 714 05 35

 
hamileliği dolayısıyla kemoterapinin riskli olduğu uyarılmış. bebeğini doğurduktan sonra anca başlayabilmiş. cidden üzücü. sanırım iban paylaşılmıyor valilik iznini alamadıklarından dolayı.


  • kurmalifare  (20.03.18 13:22:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.