Kalın el bilekli kadın

Kalın el bilekli kadın atar mısınız üstüme? Bana bütün kadınların el bileği boyutu aynı gibi geliyor, sadece çok ince olanları ayırt edebiliyorum, e o zaman kim bu kalın bilekliler?

kalın ayak bilekli bir dünya iken kalın el bileklisi hiç yok dediğiniz gibi. ilginç.

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (19.03.18 21:33:28)
Tombik olanlarin bilekleri kalin oluyo ya. Etli etli. Onun disinda evet standart gibi cogu asiri zayiflar disinda.

  • rayde  (19.03.18 21:38:07)
eli büyük olanın bileği de büyük oluyor genelde. parmak uzunluğundan bahsetmiyorum bu arada, bildiğin yaba elli kadınlar var; en azından ben hayatım boyunca 5-6 tane tanıdım. 1 tanesi şişmanlıktan olsa gerek, diğerleri 170 cm üstüydü, genel bir büyüklükleri vardı.

  • Bruce  (19.03.18 21:38:57)
Şişman kadınların bilekleri de kalın oluyor işte.

cf.ltkcdn.net
  • yirmisantim  (19.03.18 21:39:37)
170 üzeri voleybol oynayan balık etli kadınlar.al sana tarif.bu kadınların ayak numarası da min 40 numara olur ayrıca.

  • birdposing  (19.03.18 22:02:16)
  • Northern Mariner  (19.03.18 23:33:07)
liv tyler iri bir kadindi mesela, elini ayagini saklardi.

  • e haliyle  (20.03.18 01:04:02)
bilek kalınlığı kilodan çok kemik yapısı ile alakalı bir durum. el değil aynı zamanda ayak bilekleri de kalın oluyor ve bu olay güzel bile olsa benim için çekiciliği öldüren bir şey.

  • tantunizade murat efendi  (20.03.18 01:27:39)