sevmek versus sevmemek

Malum bahar ayları...>

Ya şimdi ben birinden hoşlanınca dengem şaşıyor garip bir ruh haline bir öforiye bürünüyorum, kendimi tuttugumdaysa engellediğimdeyse aşırı karamsar oluyorum, sevilmiyor hissediyorum.

mavi hap kırmızı hap...

siz hangisini seçerdiniz?

_sen sevme lan ayı!
tamam ben onu dedim demenize gerek kalmadı.

exclude keywords (artvin,öğretmen,land rover)

  • binder dandet  (18.03.18 20:51:48)
artvin'e gitsem mi gitmesem mi diye mi kararsızsın, pek anlamadım ki. nasıl yardımcı olalım yani biz

  • sikkolata  (18.03.18 21:05:27)
çekilişe katılmak istiyorum.

  • Tears of Devil  (18.03.18 21:09:20)
kardeş sizler nerenin manyağısınız? dedi raskolnikov rublelerini cebine yerleştirirken. Rublelerden yansıyan ışık adeta gözünü almasına rağmen ''şükür'' diye düşündü.

  • binder dandet  (18.03.18 21:13:51)
Kırmızı seç, hiç değilse sorumluluk sende olur, keşke demezsin.

Mavi hap her zaman bir sonraki meselede 'mavi mi kırmızı mı?' sorusunu geri getirecek sonuçlar doğurur.

Yaşadığın sürece sürekli hipnozda, uykuda olamazsın diyorum, bilinç dışı veya bilinç altı sürekli dürter uyandırmaya, dengelemeye çalışır.

'la logique' her zaman uzun vadede galip gelir, aksine gidene keşke dedirtir.
  • idexo  (18.03.18 23:08:35)