[]

Anadolu jet kilo hakki

Merhabalar,

Anadolu jet Ank-Ist ucusunda 15 kilo hakkim gozukuyor. Falat valizim 18 filan olacak gibi. Sorun cikar mi? Bu konuda tecrubeleriniz var mi?


 
Geçen ay küçük bir şehirde 18kiloyla aldilar beni. Ancak aynı uçağa binen birvkişinin 2 kg nin parasini odettiler. Check in yaparken iyi birine denk getirmeye çalışın.
Valizinizin içine fazlaligi bi cantayla koyun , bir şey derslerse çıkarıp kabine götürün.

  • coca cola  (18.03.18 11:08:53) 
o an kontuardaki görevlinin ruh haline bağlı bu durum.

ben sürekli kullanırım anadolujet'i. bavulum genelde 20+ olur. bu güne kadar kimse hiç bi şey demedi. uçuşlar sabiha, ordu, trabzon.
  • spirit crusher  (18.03.18 13:31:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.