telesiyej kazası

40 ve 25.saniyelerdekiler neden atlamamış olabilir düşünüyorum bulamıyorum www.facebook.com

cevabı bulamayacak ne var? insan beyni stres anında mantıklı düşünemiyor. hele ki bu tarz bir durumda yüzüne fener tutulmuş tavşan gibi donup kalmak hiç de mantıkız değil. yazık olmuş. ölmüşler mi?

o değil de, dangalağın teki facebook yorumlarına "kaza geliyorum demiyor," yazmış. lan 1 dakika 10 saniye boyunca kazanın gelişini izledik. kadın hâlâ kaza geliyorum demiyor diyor sdfghjklş.
  • sen git ben geliyorum  (18.03.18 06:45:22 ~ 06:57:22)
bu ne aga korku filmi gibi. yani atlamak da sonucta kotunun iyisi bir durum orada. adam belki ayagini kiracagina, belki durur diye dusunuyor.

  • baldur2  (18.03.18 10:14:58)
hem bi yerlerini kirmadan atlamalari, hem de sonraki vagon(?)un kafalarina capmadan gecmesi icin 2-3 saniye gibi bi aralik var. ki o hizda giderken ve arkalari donukke o araligi yakalamalari zor. baska bi acidan cekilmis videoda cevredekilerin o 2 saniyelik zamanda "atla, atla" diye bagirdigini duyabiliyosun. kimisi atliyo, kimisi iste ne oldugunu anlayamadigi icin atlamiyo/ atlayamiyo.

@sen git ben geliyorum, olen yokmus. 10 kusur kisi yaralanmis.
  • lamartin  (18.03.18 17:05:42)
Ben direkt mal olduklarini dusundum. Korkudan mallastilar muhtemelen o an. Yakinlara dogru epey alcaliyor, rahatlikla atlarsin normalde.

  • stavro  (18.03.18 17:43:07)