[]

İnstagram Gif ekleme bende çıkmıyor?

Eklendiği günden beri bende gif ekleme butonu falan yok. Güncel sürüm kullanıyorum.
 
Silip tekrardan yüklemeyi deneyin


  • sytemofadownmanyagi  (17.03.18 23:50:14) 
Hikaye fotografini sectikten sonra parmagini asagidan yukariya kaydir. Konum, saat falan var onlarin arasinda gifi bul oradan istedigini yazarak gifi arat. Orada bulamazsan saginda veya solundaki sekmelere gec onlardan birindedir.


  • ceann deas  (17.03.18 23:51:05) 
o özellik kaldırıldı. gifleri sağlayan aracı şirketin ırkçı gifleri olduğu gerekçesiyle.


  • fragile lady  (18.03.18 00:27:37) 
crime yazınca zenciler çıkıyodu hep, ondan kaldırdılar.

zenci dedim diye alınan olmaz inş.
  • nice tnetennba  (18.03.18 00:33:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.