[]

Her parçası değişmiş motor alınır mı?

Merhaba

Restoranıma bir honda spacy alıcam. 3500e bir motor bulduğunu söyledi motorcu ama alan adam motora 1200 tllik masraf yapmış muayeneden geçmesi için listesini gösterdiler. Motor 62bin kmde ama motorcunun dediğine göre herşeyi yenilendiği için sıfır motor gibiymiş. Ne dersiniz alınır mı?


 
her parçası derken mesela motora rektifiye mi yapılmış yoksa far, sinyaller, balatalar, debriyaj, şanzuman falan mı değişmiş? değişimin mahiyeti önemli.


  • alperz  (17.03.18 11:10:03) 
Hiç uğraşma 2. El motorla 450 500e kiralarsın 0 spacy


  • spacy  (17.03.18 12:54:53) 
restoran için motor kirala diyen fikirden acilen uzaklaş. mc donalds burger dominos kiralıyor, o kadar zenginsen kirala tabi:)

spacy baya taş gibi motor, bizde 3 tane var 1 tanesini 0 aldık 2 tanesi 2. el. yağını düzenli değiştir pek çıt çıkarmaz. zaten tamir ücretleri de baya uygun. arıza yapsa bile can sıkmaz ki bizimkiler neredeyse hiç arızalanmıyor
  • oscar  (17.03.18 14:12:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.