[]

avrupa gezisi için öneri

Ziyaret için Prag ve Stokholm arasında kaldım. Orta Avrupa ülkelerinin az çok gördüm ama İskandinav ülkelerini ziyaret etmedim hiç. Burada İsveç + alıyor, ama maddi olarak da Prag çok daha uygun olacak. burada da İsveç - İsveç için her yerde pahalı diye okudum, çok mu pahalıdır, yani bir İsviçre mi bekleyeyim, bilemedim. Gidenler bir yol gösterin. Bir orta avrupa ülkesi daha görmektense farklı bir yer olsun istiyorum.

Edit : Tarih olarak Mart sonu, Nisan başlangıcı


 
Bu mevsimde Stockholm güzel değil. Yarı eriyik karlı saçma sapan soğuk bir hava var şu an. Yazın gezilir İsveç.


  • bos gezenin bos ustasi  (16.03.18 01:31:22) 
Prag güzel baya, budapeşte viyana falan görüp de prag görmediyseniz gidin bence mutlaka. Mimari olarak olsun old town yapısı olarak olsun çok hoş şehir. Stockholme bu yaz gideceğim ben o yüzden fikrim yok ama bu mevsimde çok ideal değildir bence de. Ve evet baya pahalı, isviçre'yle hemen aynıymış 2014 verilerine göre.


  • nundu  (16.03.18 01:48:29) 
ikisine de gittim. stockholmu daha cok seviyorum ben.
prag asiri turist kalabaligi, bayiyor. ha isvec de bayagi pahali. maddi durum yeterse gidilmeli ama.

  • kuehles blondes  (16.03.18 02:05:37) 
Ben de ikisine de gittim ama Prag'tan aldigim tadi Stockholm'den alamadım. Tarihi dokuyu, gece hayatini ve turist dolu sehirleri seviyorsaniz Prag. Hatta soyle soyleyim gezdigim 15 avrupa ulkesindeki sehirlerden favorim Prag benim.

Iskandinavya gormek istiyorsaniz Norvec derim ben. Stockholm gezdigim yerlerde gereksiz bir detay gibiydi. Pahalilik konusunda da isvicre'ye kurban olabilirsiniz. Hersey gereksiz ve asiri pahali. Norvec'te 5 saatlik tek yon otobus biletine 385 tl verdigimde bilincimi kaybetmiştim.

Kopenhag'i yukarida ovmusler fakat giden arkadaslarimdan hic olumlu sey duymadim ben bu sehir hakkinda.
  • japon askeri  (16.03.18 09:23:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.