Sıkıntıya düştüm

Kıymetli duyuru ahalisi.çok karmaşık bir durumla karşı karşıyayım. 2 ay önve gürcistana çok büyük serüven sonucunda giriş yaptık. Batum şehrine. Amacımız kumar karı kız değildi.pasaport istenmediğini duyunca yurtdışı görelim diye gittik. Zaten trabzondaydık o haftasonu. Neyse güzelce giriş yaptık geceyi dolaşarak geçirmeye çalıştık. Çünkü otobüs vs yoktu. Otele de para vermek istemedik açıkçası. Saat 2-3 sularında 2 kişilik bir kız grubuyla karşılaştık. Kafe veya benzeri açık yer neresi var diye sordum. Onlar da yol boyunda olduğunu söyledi. Ertesinde bir kız daha geldi. O an ona tutulduğumu hissettim. Çok kuvvetli histi. Daha önce hiç yaşamamıştım bu konuda eminim. Kızlar da öyle eskort iş arayan tipler değildi. Neyse muhabbet açıldı ben kızla yalnız kaldım biraz hoşbeşten sonra buna açıkladım hislerimi. Biraz türkçe biraz ingilizce anladığı kadarıyla. Bu gülümsedi uzun süre biraz ben de öyle hissettim dedi. Sonra biz öpüştük bir süre. Zamanın durmasını hissettim adeta. Sonra yanımdaki arkadaşım beraber geldiğimiz beni bi anda tuttu çekti oradan. İşte napıyon amk diye. Ben baya şaşırdım kızdım. Tartıştık bi süre. Sonra gidiyorum ben ister gel ister gelme dedi. Kızlar da olayı anlayınca gitmek istediler. Ben de bıynumu eğdim taksi aramaya başladık. Aradan 5 dakika geçti. Arkama bakma hissi duydum ve beni ayrıldığımız yerde bekliyordu ayakta. Koşarak yanına gittim. Uzunsüre sarıldık öpüştük. Beni unutma önemli bir yerdesin kalbimde gibi şeyler söyledim. Üzüldü bidaha buluşamayacağımızdan danki emin olduk o arada. Bizimseyir hafiye tabi damladı hemen. Ayrıldık ordan. Ne numarasını alabildim ne de soyadını öğrenebildim. 2 aydır aklımda kemirip duruyor beni mütemadiyen. İsmi nanaydı. Okuduğu okulu biliyorum bir de üni öğrencisi olduğunu. Ne yapabilirim, onu bulmak için tekrar batuma gitmeyi düşünüyorum. Yardım edin bu çaresiz susere...

Yarım saatte aşk olmaz, bunu kabullenebilirsin mesela.

  • devilred  (16.03.18 00:44:42)
Aksiyon filmlerinde en olmadık dakika öpüşeceği tutan baş karakterler gibisiniz. Öpüşeceğine sorsana kızın soyadını facebookunu bilmemnesini. Şimdi koydunsa bul

  • susano o  (16.03.18 00:51:20)
Facebook aramaya okuduğu okulun adını ve nana yaz zaten max 10 tane çıkar tek tek bak yoksa da yapacak bişey yok. Misal nana yeditepe.

  • mirafiori  (16.03.18 00:52:50)
Haydar dümen çözer senin işini.

  • oligomer  (16.03.18 00:55:42)
mirafiori +1
bu arada o nasıl bi arkadaşmış anasını satayım ben sinir oldum.kız mı o seni ayıran arkadaş bazı kızlarda öyle garip tripler oluyor.

  • high hopes of the sozluk  (16.03.18 01:18:31 ~ 01:38:23)
Tekrar git. Oralarda bir dolan. Belki oralardadır.

  • aychovsky  (16.03.18 01:32:05)
@acemi; şu kızın nickini bir türlü öğrenemediniz.

Klavyeye bak şimdi; Enter'in oradan ü'ye basıp sırayla y'ye kadar git bakim. Aferin. Bu kadar :) "üğpoıuy"

@sj sana gelince, anlık mı yaşıyorsun abicim??? O an öpüştün, sarıldın. Baktın kağıt yok, kalem yok. Cep telefonunu çıkarıp, numaranı ekrana yazıp; kızın cep telefonuyla da ekranın fotoğrafını çekecektin. Bence gerisi gelirdi.
  • Polaroid  (16.03.18 05:55:51)
ya arkadaşın neden böyle yaptı gerçekten çok merak ettim? zoru ne ya? umarım facebooktan bulursun bu arada

  • baharat  (16.03.18 09:01:36)
nana, nino, nina ...klasik gürcü eskort isimleri. gecenin o vakti sana demo çakmış işte. devamının getirmemişsin.

  • gameofannen  (16.03.18 09:38:01)
@ya arkadaşlar vallahi eskort durumu yok. Normal insanlardı gram makyaj yoktu hatta. Eskort durumları da öyle kolay değil batumda. Kıtlama yok eminim yani

  • sack jparrow  (16.03.18 21:51:53)