Kutman meyve saraplari 37 tl migrosta. Alsak mi?

Iki bira 16 zaten. Fiyat cok iyi degil mi ya? Karadut denemistim bir ara, bayagi iyiydi. Tatli bir sey.

@acemi, cumartesi sangrola nasil bir sey?

Yogun alkollu, sert bir sey istemiyorum. Icimi guzel rahat ve hafif tatlı sarhosluk olsun.
  • runagain  (15.03.18 21:51:36)
fiyatı normal geldi bana. vincent şirince de iyi, varsa ona da bakabilirsin. fiyatı kutman'dan daha ucuzdu galiba..

ben meyve şarabı sevmiyorum gerçi, çok şekerli.

illa şekerli olsun istemiyorsan rose ya da blush'lara bakabilirsin. içimi kırmızı şaraptan daha hafiftir.

bira konusuna katılıyorum. sarhoş olmak istiyorsan bira çok maliyetli. al bir şişe şarap yavaş yavaş götür, en güzeli.
  • sir gawain  (15.03.18 22:07:33 ~ 22:10:39)
angora var migrosta. içimi yumuşak ve güzel. seviyorum ben. en son 23 müydü neydi fiyatı.

  • rahip janick  (15.03.18 22:09:29)
Vincent yok da migros'ta, kulvar degistirdim bu arada. Villa doluca neo'ya bakicam :p

  • runagain  (15.03.18 22:10:09)
Altıntepe beyaz tavsiye ederim. 1lt. 23.90 çok güzel bir içimi var. Birde rose mimoza ve Leyla var 70lik biri çevir aç Leyla mantarlı ikisinin de içimi çok rahat sevilen grubu üretiyor. 15.90tl tekellerde ki merdiven altına 25 ten fiyat biçiyorlar berbat ötesi hepsi şahsen tekellerden şarap almam bira bir tl bırakmaz ama bir köpek öldürenden 10tl kazanırlar.

  • spacy  (16.03.18 02:21:26)
oha o nasıl fiyatlar öyle, ben 2 şişe şarap parasına 20 şişe yapıyorum. kendiniz yapın.

  • babilbaligi  (16.03.18 11:27:48)
villa doluca neo aldım. içimi nasıldır bilmiyorum. sert gelmez umarım.

şimdi bu şarabı ne kadar bekletsem o kadar iyi mi?

ne kadar bekletebilirim ki en fazla? daha birkaç aylık.

kuru kuruya da gider mi, ne alsak yanına?

yarın, ev arkadaşıma votka falan bir şeyler gelecek patronundan. son ukrayna seyahatinden :P şarabı beklemeye alabiliriz. viski umuyoruz ama dur bakalım.
  • runagain  (17.03.18 01:49:59)