Spor salonu üyeliği

Sporcard diye bir sistem varmış. Daha önce hiç kullanan oldu mu acaba? İstanbulda baya bi spor salonu buna üye ayda 150tlye istediğinize girebiliyormussunuz. Bana yakın divan bomonti var, gitsem mi gitmesem mi bilemedim. Buraya giden oldu mu yada? Yarı olimpik havuzu vs de var

hocam macfitler zaten 90-130 arası mekana göre

  • masumiyetkarinesi  (15.03.18 11:57:15)
Macfitlerde havuz yok, ben sadece yüzüyorum:)

  • solenkol  (15.03.18 12:02:25)
Ortakoy macfitte havuz var bir tek. Onun fiyati da 200 kusurlerde aylik

  • mor oje  (15.03.18 12:18:33)
Ben kullanmıyorum ama bir arkadaşım bu sistemi kullanıyor ve bayağı memnun. Yalnız kurumsal üyelik istiyorlar diye biliyorum yani kurumsal mail adresi ile kayıt oluyormuşsunuz sanırım. 1905 mi ne öyle bir yer varmış Akatlar'da genelde oradaki havuza gidiyor ama birçok yerde geçiyormuş. Bazı otellerin havuzlarında da geçiyormuş. Eğer evinize yakın bir salonda geçiyorsa mantıklı olabilir ama eve yakın yerlerde geçmiyorsa çok gitmeyebilirsiniz.

Macfit zincirlerinde değil de aynı şirket mensubu Mars Athletic Clubta havuz var, aylık üyeliği 270 civarı.
  • neferkitty  (15.03.18 12:21:10 ~ 12:26:09)
@neferkitty o sistem başka bir site. Aynı mantıkla çalısıyor, biraz inceledim sporcardı ama pek bi yorum bulamadım ve çok güvenemedim. Divan 10dk yürüme mesafesinde yakın aslında ondan tercih ederim edersem

  • solenkol  (15.03.18 12:27:29)