kalça üstündeki tüyler

yani lobların üzerindekiler.
nasıl alınır? neyle alınır?
makineyle mi? tüy dökücüyle mi? yoksa ağda mı daha iyi? hangisiyle alsak çoğalmaz ya da sertleşmez
teşekkürler.

almışken ya makineyle ya ağdayla alın. tüy dökücünün jiletten farkı yok, hemen uzar. hormonal bi bozukluk yoksa bu tip müdahalelerde -jilet dahil- tüyler çoğalmaz.

ama en mantıklı olanı almamak bence. ne gerek var ki?
  • elorelia  (15.03.18 10:47:20)
Erkeksen alma. Onun disinda neyle alirsan al sertlesmez cogalmaz.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.03.18 10:49:28)
Erkeksen ağda falan sakın düşünme oralara; muhtemelen ölürsün acıdan. Çok rahatsız oluyorsan tıraş makinesiyle üzerinden geç gitsin. Kılların sertleşmesi konusunda değişen bir şey olmaz (jilet hariç) kıl nerede olursa olsun.

  • skooma  (15.03.18 10:52:01 ~ 10:53:16)
Bence ne ağda ne jilet ne tüğ dökücü onlar sert çıkmasına sebep olur ve baya bi tahriş edebilir popişinizi
Bence en iyisi epilasyon tamamen bitirin demiyorum ama. 3-4 seansta bile baya bir azalır ve siz de rahat edersiniz. Hem hijyen açıaından da böylesi daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

  • powerpufgirl  (15.03.18 10:57:18)
Bence almayın. Kadında da erkekte de o bölge can yakar bence ağdada. Diğerleri de bana gereksiz geliyor.

  • aksach  (15.03.18 11:04:37)
Alma +1. Zaten kalın siyah bir tüy değilse rahatsızlık çıkarmaz görüntü olarak bence.

Edit: Biri daha "diye düşünüyorum" diye bitirmiş, tekrar etmemek lazım diye düşünüyorum.
  • Adramelekhh  (15.03.18 11:21:23 ~ 11:22:03)
Erkeksen alma denmiş.

Kadınsan da alma. Hatta kadınsan hiç alma. Kadının o bölgede hepi topu ne kadar tüyü olacak ki? Bir de var olsun. Alma.
  • i m cool with that  (15.03.18 12:30:16)
eğer kadınsanız kuaförlerdeki ağdacılar alıyorlar. erkekseniz bilemiyorum.

  • nice tnetennba  (15.03.18 12:40:58)
Saç kesme makinesiyle alıyorum ve artış gözlemlenmedi. Çok azcık göğüslerde var onları da jiletle alıyorum orada da artış olmadı. İlk başta diken gibi olduğu için rahatsız ediyor o kadar.

  • fatih baker  (15.03.18 16:27:43)