yulaf ezmesi süt ve yogurtsuz nasıl yenir? özelikle ögle yemegi iş yerinde

sb

Yumusatmadan yenmez. Eğer lezzete cok takilmayan biriyseniz yulaf seviyesinde su dokup mikrodalgada isitip yiyebilirsiniz.Varsa tarcin yavanligini alir.

  • leben  (14.03.18 22:56:57)
su ile biraz pişirip tarçın, badem, muz, elma, kırmızı meyveler ile artık ne seviyorsanız tatlandırıp yenebilir.

  • ontheroad  (14.03.18 22:58:42)
Sek quark içine koyuyorum ben.Yoğurt değil süt değil;)

  • basubadelmevt  (14.03.18 23:06:08)
Ben normalde lilalif şeklinde olanı kaşıklayarak yiyordum gereksiz bir öğün olduğu için artık yemiyorum. Düz yulaf ise pek yenecek gibi değil bana göre işlenmiş halini yerim mesela Altınbaşak ama düz yulaf ezmesi süt ile bile olma hatta internette satanlar bazen at yirmi olan yulafı gönderiyor.

  • alp9900  (14.03.18 23:34:43)
Yulaf ezmesi, yumurta, biraz zeytinyağı ve yoğurt ile kurabiye yapıyorum çok lezzetli oluyor. Tuzlu kurabiye için birazda tam buğday unu ekliyorum. Çörek otu ve pulbiber ekliyorum. Tatlı kurabiye için; un ve yumurta yerine bir muz da kullanabilirsin. İçine tarçın ve kuru meyve ilave ederek Tatlandırabilirsin.

  • titanyum  (15.03.18 02:58:58)
Öğle yemeği kısmını bilmiyorum ama ben kilo almak için diyetisyene gittiğimde kahvaltı için yulaf + lor peyniri + yumurta + yeşillikten oluşan bir omlet tarifi vermişti, epey de lezzetli oluyor.

  • normalisoverrated  (15.03.18 10:27:14)