[]

Gittiğim hastaneden ebeveynlerimin haberi olur mu?

Merhabalar,

Ailemden habersiz bir şekilde, ailemin şu an orada olduğumu bilmediği bir ilde, psikiyatri kliniğine gideceğim devlet hastanesinde. Bunu bir şekilde öğrenirlerse cidden hoş olmayacak.
Sigortam babama bağlı. Hastane masraflarım oradan karşılanacak.

Bu sebepten ötürü, ben hastaneye gitsem bir şekilde haberdar olabilirler mi bundan? Ya da öğrenebilirler mi?

Şimdiden çok teşekkür ederim efendim.

 
Psikiyatr muayene parası ve varsa ilaç ücreti, babanın maaşından kesilecek. Eğer o da kesintinin nedenini merak edip, e-devletten bakarsa, hangi hastanede işlem yapıldığını görebilir.


  • agluna  (14.03.18 10:56:50) 
olabilirler.


  • lcha  (14.03.18 10:57:12) 
baban emekli ise katılım payı maaştan kesilir dolayısıyla döküm alırsa görecektir. çalışansa direk anlayamaz ama girip kontrol eden biriyse yine haberdar olabilir.


  • nrmnm  (14.03.18 11:01:24) 
Eczaneler de fark ücreti alıyor ve hangi hastanenin hangi bölümüne gidildiğini görebiliyorlar.


  • kayranin kedisi  (14.03.18 17:40:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.