[]

İş takip araçlarınız?

Merhabalar,

İş yerinde işlerinizi, görevlerinizi, yapacaklarınızı planlamak için kullandığınız programlar veya yöntemler nelerdir? Kağıda not almak en çok kullandığım ama bir veritabanı oluşturamıyorsunuz. Bir ara Evernote kullandım ama pek beceremedim. Şimdi de Microsoft One Note'ye kasmaya başladım. Sorunlarımdan biri de mail'leri gruplandırmak, aradığım zaman hemencecik bulmak.

Ayrıca vardiyalı çalışan 5 kişiyi yönetiyorum. Bu kişilere de görevleri dağıtmak, takip etmek, bilgilendirmeler yapmak mail ile çok zor oluyor. Bir noktadan sonra film kopuyor. Bunları yönetebileceğim bir uygulama, program vs. var mıdır?

Sizler napıyorsunuz? Neleri kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.

 
teamwork kullaniyoruz ama parali bilgin olsun


  • technicalte  (14.03.18 00:07:58) 
ya ben excel kullanıyorum hem seviyorum hem kolay geliyor tüm programı yapıp resim olarak atıyorum


  • dedim dedim de kime dedim  (14.03.18 00:12:32) 
Slack var, ekip kurup iş paylaştırabileceğiniz. Bazı eklentilerle to-do-list falan da yaratabilirsiniz. ama adanmışlık gerektiriyor diğer bütün programlar gibi.


  • bipolar  (14.03.18 00:13:07) 
Trello'ydu sanırım. Bu iş için.


  • EasyTiger  (14.03.18 00:13:13) 
Cubicl kullanıyorum, Odtü Teknokent'ten bir firma olması lazım. Senelik 100 lira ödüyorum.


  • karpuzpeynirekmeksu  (14.03.18 01:42:08) 
Ticket desk free, proje ve çalışan Bazlı kullanıyorum.


  • neymis  (14.03.18 08:26:44) 
bu işin ağa babası jira ama beleş olsun diyorsan benim gibi bitrix24 kullanabilirsin. bana şu an yetiyor. 12 kişiye kadar ücretsiz.


  • ufukcel  (14.03.18 08:58:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.