[]

Bu bir silkeleme operasyonu mu?

Az önce evin etrafında yürürken 2 kişiyi çöpün başında minik bir ateş yakmış otururken gördüm. Birileri kahvaltılık getirecekmiş onu bekliyorlarmış, karınları açmış. Çok da anlaşamadık zaten. Neyse merak ettiğim daha önce buna benzer bir olayla karşılaşan oldu mu, yeni bir silkeleme yöntemi mi yoksa böyle düşündüğüm için vicdan azabı çekmeli miyim?
 
  • rahip janick  (13.03.18 23:07:12) 
Sevgili madafaka valla hiç maceracı bir insan da değilimdir halbuki. Sadece bana çok doğal geldi halleri o kadar.

Bir çok yaşlı adam bir tane de genç kadın bahsettiğim kişiler bu arada alakalı mı bilemem ama.
  • lanetolasibeyaz  (13.03.18 23:16:17) 
Yani buradan veya arkadaş çevremden kimse böyle bir olaya denk gelmediyse, yüzde yüz doğru olduğuna inanacam.


  • lanetolasibeyaz  (13.03.18 23:17:33) 
olmaz olur mu ya. özellikle o ateşi de minik yakıyorlar ki iyice acısın insanlar diye.


  • acımasız gerçekler  (13.03.18 23:19:32) 
Tiner.


  • i was made for you  (13.03.18 23:38:58) 
Kahvaltılıktan ne anladığınıza bağlı :)


  • kakaolu kremali biskuvi  (14.03.18 00:49:46) 
Ankara'da çok var bunlardan, tabii ki silkeleme.
Benim asıl merak ettiğim o küçük ateşi nasıl yakıyorlar ve nasıl sönmüyor :/

  • kayranin kedisi  (14.03.18 16:53:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.