[]

doğal ürün pazarlamacıları?

gano excel, ogansie, ersağ, amway reishi mantarcıları ve daha bir sürü... bir facebook sayfasında hepatit b olduğumu yazmıştım onlarca mesaj gelmiş. gerçekten işe yarıyor mu kullanan var mı?
 
Yalaaan. Ersağ fabrikası Denizli'de ya da sahibi mi Denizlili ney. Hatta bize bir sürü hediye verdiklerinden belki sözlükte başlığını ben açmış olabilirim. Hatırlamıyorum.

Çalışan ve oradan ayrılan arkadaşımın dediğine göre kimyasal. Hiç öyle dogal falan değil. O kadar para vermeye de değmez. Farmasi övüyor mesela bir komşum. Bence o da öyle.
  • westblack  (14.03.18 00:50:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.