Eski püskü eşyalar, bitpazarı vs. lazım

İstanbul'da antikacı adı altında soygun yapan yerler değil de, haftaiçi de gidilebilecek, arabayla park sorunu olmayacak, gidip eski püskü şeyler alınabilecek yer arıyorum. Bitpazarları sadece haftasonu var galiba.

Var mı bildiğiniz yer?

Zebramo gibi ikinci el satan uygulamalarda da güzel şeyler olabiliyor (ben fincan, tabak sevdiğim için buluyorum en azından).

  • kayranin kedisi  (13.03.18 15:14:47)
çukurcuma vardı sanki emin değilim ama.

  • dedim ben sana  (13.03.18 15:15:19)
Pazar günü Maltepe Zümrütevler mahallesinde kuruluyor, dibinde otopark var, 7tl.

Cuma günü Medeniyet Üni yanında kuruluyor, park işi sorunlu.
  • Nature Works  (13.03.18 17:50:05)
feriköy bit pazarı var.

  • suicides underground  (13.03.18 18:12:04)