İzban protestosu olarak bisiklet alacagim, ne alayim?

Bayrakli belediyesinin oradan alsancak'a her gun
Gidip gelicem sahil yolundan. Bir adet kadin icin bir adet de erkek
İcin bisiklet alacagim. Ama nasil bir sey almaliyim?
İlk amac konfor. 1000 er tl butce var. Ama esas merak ettigim şu:
Hangi tur bisiklet alacagiz? Gidonu nasil olmali?
Dag bisikleti istemiyoruz. Aksin gitsin istiyoruz.

Edit: butce bu ama 2000 e şoyle bir sey al ucar gidersin dediginiz bir sey
Varsa onu da soyleyin. Belki aklimiz celinir.

Carraro sportive 224 güzel bisiklet. Şehir bisikleti almanız uygun olur bence. Bu arada önerdiğim bisiklete binmedim hiç arkadaşımda var. Param olsa da ben alsam :(

  • thewhitewolf  (12.03.18 19:44:55)
Sehir bisikletlerine bakın. Aliminyum govde olsun. Bu arada izbanı neden protesto ediyorsunuz. Bir sey mi kacirdim

  • delicevat  (12.03.18 20:13:39)
Dag bisiklerine niye karsisiniz anlamadim. cok asiri amartisorlu egimli catili falan olmasina gerek yok da sehir sartlarinda surulecekse kalin - ortakalin lastikli ve yol bisikleti gibi cok asiri bir geometrisi olmayan size esneklik saglayan bir bisiklet uygun... zira yollar kotu. Gidon noktasinda da drop handlebar falan cok rahat olmaz, ozellikle sehir icinde daha dik duracaginiz bir bisiklet olmali ki trafigi gorebilesiniz.

  • hot potato  (12.03.18 20:42:52 ~ 20:45:51)