[]

ingiltere vizesi tlscontact

selamlar, ingiltere vizesi için tlscontact'ın sitesinden hesap açmak gerekiyor malum. birlikte seyahat edeceklerin de grup olarak kayıt olması gerekiyor diyor.

lakin grup üyelerinden bir tanesi, kendisi için ayrı hesap açıp sonra validate ettiği için başvurusunu değiştiremiyor/silemiyor.

tls contact'te gruba eklemek istediğimiz zaman da "bu gwf numarası zaten kayıtlı" diyor.

bu durumda, seyahat edecek 3 kişiden 2si birlikte, öbürü de ayrı application numarası ile aynı anda tls ye gitse (randevuları aynı gün, saatte) orada yardımcı oluyorlar mı?

daha önceden benzer durum tecrübe eden oldu mu?

 
Aynen şöyle diyorlar: “tabi ki ek xx dolar ödemeniz halinde randevunuzu birleştirebiliriz” biz ödemedik.


  • fosforlu cevriye  (12.03.18 02:01:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.