[]

IBM iş görüşmesi ve maaş durumları

IBM de iş görüşmem olacak. Aradığımda İngilizce sınavı test yapıldığından bahsedilmiş çok ileri seviye testler mi? Onun haricinde klasik bir ik görüşmesi mi yapılıyor?

Ücret skalası nasıldır? 10 yıl tecrübeli teknik biri için ne civarda maaş veriliyordur fikri olan var mıdır?

Teşekkürler

 
çok alırsın ya. baya fazla alırsın


  • pgup  (10.03.18 19:20:21) 
zam ve prim hak getire. maaşlar da belirsiz. kıdemli uzman statüsünde iseniz brüt 10000 - 11000x12 bandında alırsınız.

tabii pozisyonun direktörlüğüne göre de değişir.
  • kobretti  (11.03.18 03:07:53 ~ 03:08:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.