elektrik süpürgesi

ay allah rızası için üzerime süpürge atın!

emektar homendim yeni evime yetmez oldu. bulduklarim ya tr'de satılmayan modeller ya da üretimi/stoğu bitmis modeller. helak oldum günlerdir.

çekiş gücü 340 watt uzerinde (motor gucu değil, onun önemi yok)
hepa 13 filtreli (hepa 12 de olur. varsa daha iyisi de olur)
toz torbasız!!!

fiyatı 700u geçmeyecek...

haydi bir el atın da bulalım lütfen.. .

philips marathon demeye gelmiştim ama fiyatı 700 olacaksa Rowentaya bakılabilir.

  • who cares wins  (10.03.18 14:53:49)
Philips mor renkli bi modeli var kullanıyorum, memnunum.700 tl nin altında sanırım fiyatı.

  • curukturpkokusu  (10.03.18 14:54:13)
Rowenta. Tefal indirimli satıyor şuanda. Zubizu indirimi falan da vardı tefalin bir ara.

  • sylr  (10.03.18 15:55:12)
Bende takip edeyim hanım istiyor

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.03.18 16:31:07)
urun.gittigidiyor.com

yeni üyeliğe bazen gittigidiyor 20 tl indirim kuponu verir sitede gezin giriş yapmadan sağda çıkar, cepteteb hesap kartı ile 30 tl iade alırsın sana 280 e gelir arnica kalitelidir
  • masumiyetkarinesi  (10.03.18 16:50:27)