Masaüstünde s5u8 dosyası?

Merhabalar,

Masaüstünde şöyle bir şey var. silinmiyor, "böyle bir dosya bulunamadı" diyor. 1,44 GB. Ne bu? Nasıl silebilirim?

i.hizliresim.com

Teşekkürler.

Dosya uzantısı yok gibi görünüyor.

Dosya adını değiştirin (F2)

Değiştirirken tümünü seçin (Ctrl+A)

yeni ismi sil.txt yapın.

sonra silmeyi deneyin.
  • himmet dayi  (09.03.18 17:45:16 ~ 17:49:43)
@himmet dayi dosyanın adı değişmiyor maalesef. silmeye çalıştığımda verdiği uyarıyı veriyor.

i.hizliresim.com
  • straight from the heart  (09.03.18 17:52:05)
Cok komik olabilir ama bilgisayari yeniden baslatmayi denediniz mi? Bi' kere basima gelmisti ve oyle cozulmustu.

  • lamira  (09.03.18 17:57:23)
Şunu deneyin:

1) Başlat'a tıklayıp CMD yazın ve gelen 'komut istemcisi' programına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyin.

2)gelen ekranda muhtemelen "C:\Users\Computer>" yazılı olacak ve sonunda imleç yanıp sönüyor olacak. Eğer böyyle ise o kısma tırnaklar olmadan "cd Desktop" yazın ve Enter'layın.

3) Desktop dizinine geldiğinizde yine tırnaksız "dir" yazın, enter'layın. Masaüstündeki dosyalar listelenecek. Buradan silmek istediğiniz dosyanın tam adına bakın. (mümkünse bana da ekrn görüntüsü gönderin).

4) Son olarak yine tırkansız "del [görünen dosya adı]" yazıp enter'layın.

örnek: del s5u8.
  • himmet dayi  (09.03.18 18:02:36 ~ 18:03:33)
Bilgisayari güvenli modda başlatın sonra silin.

  • emfuzi  (09.03.18 18:02:40)