[]

uluslararası ilişkiler bölümü mezunu var mı

uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olan ya da tanıdığı olan var mı aranızda?
okuyanı olmaz, mezunu olması lazım.

amacımız şu: kendilerini sadece kpss ile sınırlı gören uluslararası ilişkiler bölümü öğrencilerine bakın bir de şöyle şansınız var demek. bir kariyer günü yapıcaz, gelip ben şu sene şu üniversiteden mezun oldum, şimdi şu işi yapıyorum, ama buraya gelene kadar da neler çektim neler diye anlatıp siz de böyle bir iş için kendinizi şu şu şekilde hazırlamalısınız diyerek öğrencilerin ufkunu açmak.

 
ben


  • dreadplayer  (09.03.18 11:37:16) 
ben ama konusma yapamam. konusma yapabilecek baska mezun arkadaslarimi yonlendirebilirim.


  • jimicik  (09.03.18 12:07:04) 
big four şirketleriyle konuşun özelikle tax bölümleriye. uluslararası siyaset bilime mezunu baya var


  • oscar  (09.03.18 12:37:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.