[]

printer sorusu

urun.gittigidiyor.com

urun.gittigidiyor.com

urun.gittigidiyor.com

şu üç printer arasında nasıl bir fark var? ben farkında ne olduğunu anlamadım, sadece renk mi? bir de bu printerde kartuş bittiğinde dolduruluyor mu yoksa yeni mi almak gerekiyor?

 
3775, 3787, 3788 üç farklı model numarası. Elle tutulur bir fark yoktur ama neden yeni model numarası verilmiş incele istersen. Yazılım mı farklı baskı hızı mı bir bak. Ama kendi sitelerinden bak, satıcı sitelerde çok ayrıntılı bilgi olmaz.

219 TL zaten ben olsam yeni sürümü alır umursamazdım.

Kartuş sorusu ise süpriz, kartuş dolar ama yazıcı bu sahte kartuş diye ibnelik yapabilir.

Aslında bu açıdan en mantıklısı eski modeli almak, çünkü kartuş dolumu yapılıyorsa ve yeni kartuş satılamıyorsa yeni modelde bununla ilgili düzenleme yapmış olabilirler.
  • John Bloor  (09.03.18 11:34:47) 
Yerinde olsam kartuşlu değil tonerli alırdım. Kartuş dolumu yazıcının fiyatına yakın nerdeyse


  • izmitcan  (09.03.18 12:04:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.