[]

Aliexpress kargo

Artık buradan gelen ürünlerin kargosu Aras kargo tarafından yapılacak deniyordu bir ara. Ne oldu o iş, artık Aras kargo'dan mı kontrol etmek lazım?

Bir de takipsiz gönderilerde Aras bile olsa posta kutusuna bırakıp gidiyorlar aynı şekilde, değil mi?


 
anlaştıgı kargo firmasıyla getirirsen aras dağıtır. örnek veriyorum; Turkey post kullanırsan onun anlaşması mng ile o getirince tr dağıtımını inter by mng sağlıyor. yani secenekler arasında o firmanın gönderisini seçmişsen hızlı gelecek ama gümrük mevzuatı gerçek ve sık işlenecek.


  • protrek  (09.03.18 12:37:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.