[]

Android Yedekleme - Geri Yükleme

merhaba,

elimizde 2 yıl önce alınmış bir LG G4 model cep telefonu var.

Alındığı günden beri bir kere bile format vs. görmemiş olan bu telefonumuzu bugün sıfırlayıp formatlamak istiyoruz.

Ancak 2 yılın birikimi içerisinde olduğundan, rehberi, fotoğrafları, notları vs. ve bunun yanında whatsapp'ı içindeki medyalar ile birlikte komple backup alsam geri yüklediğimde hiç sıfırlanmamış gibi mi olur?

bir de whatsapp'ı kendi içerisinde yedeklemem gerekiyor mu yoksa komple backup alsam da olur mu?

 
LG PC Suite indirip onunla yedek alabilirsiniz. whatsapp ise google yedekleme açıksa yeni kurulumda kendisi yedekten kurabilir konuşmaları. dikkat etmeniz gereken, whatsapp içinde yedekleme bölümüne isterseniz eğer foto ve videoları da ekle seçeneğini işaretleyip, tekrardan yedekle tuşuna basmak. sonra basın formatı.


  • winston  (09.03.18 10:56:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.