[]

Bimere sikayet

İsminiz soyisminiz gorulebiliyor mu sikayet ettiğiniz kurum tarafından?
 
Evet


  • nrmnm  (09.03.18 09:56:50) 
Okulu şikayet edince okul görüyor yani şikayet ettiğinizi? Bu nasıl bir sistemdir.


  • ahada nick  (09.03.18 10:00:54) 
@ahada nick: iftira atmayı önlemek için mantıklı görünmesi


  • burya  (09.03.18 10:05:08) 
ismim gizli kalsın şeklinde belirtebiliyorsunuz. şikayetinizde spesifik bir bilgi verirseniz kendinizle ilgili, metinde kırpma yapılamayacağı için ismi gizleseniz bile anlaşılır.

ancak gizli kalır derseniz; sadece başbakanlık ve sonrasında soruşturmacı kişi kimliğinize ulaşabilir. aksi bir durumda zaten siz bimer personelini şikayet edebilirsiniz talebiniz olmadan isminizi verdiği için.
  • akatreil  (09.03.18 10:19:39) 
ismim gizli kalsın seçeneği var. yoksa görünüyor.


  • halanne  (09.03.18 10:24:35) 
İki sene önce internete adımızı soyadımızı yazınca kimliğimiz, adresimiz çıkıyordu. Hala daha bir yerlerde vardır şüphesiz.

Hal böyleyken evet "kimliğim gizli kalsın" seçeneği var ama kesinlikle güvenmemek, ne yapılacaksa buna göre yapmak gerekir.
  • lazor  (10.03.18 04:25:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.