[]

hangi cep telefonu alayım

samsung s8 plus mı yoksa htc u11 plus mı? neden?
 
Xiaomi mi max2. Çünkü telefona o kadar para vermek, telefon üzerinden para kazanmıyorsan akıl işi değil.


  • gozu acik sevisen yahudi  (09.03.18 06:47:21) 
htc telefon markası olarak yok olmak üzere olan bir firma; telefon kısmı google'a satıldı, türkiye operasyonları kapandı, güncelleme ve teknik servis sıkıntısı olur.


  • Bruce  (09.03.18 07:51:38) 
htc alma kronik sıkıntıları olan serviside sıkıntılı olan bir firma.


  • mikahakkinen  (09.03.18 08:56:43) 
Iphone


  • yavru tosun  (09.03.18 09:03:10) 
Note fan edition??


  • westblack  (09.03.18 09:48:49) 
mate 10 pro


  • winston  (09.03.18 11:02:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.