[]

hyundai i10

daha önce arabalara hiç ilgisi olmamış, araç sürmeyi yeni öğrenecek biri için nasıldır bu araç? bu şartlarda biri otomatik vites mi almalı? yer istanbul
 
basarsın gitmez en azından i20, polo, ibiza falan olsun


  • yavru tosun  (09.03.18 01:23:56) 
1.2 benzin otomatikli versiyonu ile test sürüşü yapmıştım. kücücük minicik bir araç. şehirde kullanması kolay bir araç. motoruna göre fena gitmiyordu. yakıtta can sıkabilir.

bana sorarsanız başka araçlara bakın diyebilirim. ilk aracınız olacaksa ve yeni öğreniyorsanız manuel sürmeye çalışın. en azından 6 ay kullanın sonrasında otomatik araca geçersiniz.
  • false pretension  (09.03.18 01:32:42 ~ 01:33:08) 
1.2 otomatik modelini 2 senedir kullanıyorum. genellikle şehir içi kullanım, 2 kere de uzun yol yaptım. şehirde kullanması rahat. 4 vites olduğu için otoyolda belli hızdan sonra devirli gitmeye ve bağırmaya başlıyor.


  • inheritance  (09.03.18 08:40:31) 
otomatik vitesli tercih ettiğinde, bir daha asla düz kullanamazsın. o kadar alışırsın ki, işin baya zor olur. araba çok mühim değil. bindin mi gidebileceğin bir yapıda olsa okdir.


  • markasiz  (09.03.18 08:46:55) 
4ileri vites oldugu için yakıt masrafı çok oluyormus onlarda


  • solenkol  (09.03.18 09:46:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.