[]

Half life serisi hakkında?

bilen varsa sırasıyla çıkan bölümleri yazabilir mi?

nerden başlayalım oynamaya.


 
Sırasıyla: 1) Half life veya Black mesa, 2)3)4) Blue Shift, Opposing Force, Decay (Üçünden herhangi birini sıra farketmeksizin oynayabilirsin) 5)HL2 6)HL2 Episode 1 7)HL2 Episode 2

Bu oyunla ilgili portal 2'de küçük de olsa easter egg var. Oynamadıysan portal 1-2 yi de şiddetle tavsiye ederim. Steam'de indirime girdiği zaman çok cüzi bir miktara alabiliyorsun.
  • Uçan Çivi  (08.03.18 21:23:25 ~ 21:23:54) 
eyvallah içlerinde sadece half life'ı oynadım. gordonun metroyla merkeze giriş bölümünü..


  • gameofannen  (08.03.18 21:33:32) 
@ Uçan Çivi +1

Half-Life yerine Black Mesa' yı denersen daha iyi olur, çünkü Black Mesa Half-Life' ın elden geçirilmiş hali. Henüz Xen bölümleri gelmedi. Belki Half-Life için başka bir texture modu vardır.

Blue Shift' de ilk oyundaki güvenlik görevlisi Barney olarak , Opposing Force' da da yine ilk oyundaki düşman Black Ops askerlerinin komutanı Shephard olarak oynuyoruz.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (08.03.18 21:41:54 ~ 09.03.18 02:43:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.