[]

Kaymakamlığın Eksik Para Yatırması

Selam,

Özet geçiyorum: Geçen sene yaşanan afetten sonra evimizin çatısı tamamen harap oldu. Gerekli yerlere başvurduk ve geçen ay zarar 1000 TL'dir diye resmi yazı geldi. (Ki zararımız çok daha fazla)

Gidip iban verdik ve 700 TL yatmış hesaba :/ Mantıklı bi' sebebi var mıdır bunun? Kendi belirlediklerinin %70'ini yollamışlar.

Yoksa cıngar çıkartalım :)

Karar kağıdı bu: i.hizliresim.com

 
vergi borcunuz vs varsa onu kesmiş olabilirler. resmi ödemeler devlet alacakları düşüldükten sonra yapılıyor. emin değilim ama. biz kosgebden 3500tl alacaktık 4 sene önce para gelmedi, gittik ödendi dediler. meğer o ay bir vergi çıkmış onu ödemişler onunla :) şirket bu anlattığım.


  • tukenmez adam  (08.03.18 21:50:42) 
Vergi borcu vs yok. Hiçbir zaman olmadı.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (08.03.18 21:59:45) 
gelir vergisi kesmiş olabilirler mi?


  • cursor  (08.03.18 22:00:56) 
Biz vergimizi ödüyoruz/ödedik. 1000 TL'nin vergisinden mi bahsediyorsunuz? Olsun da %5 olsun, %30 çok değil mi öyle bile olsa?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (08.03.18 22:11:35) 
kaymakamlık size bilgi verecektir, mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır. yoksa anında tamamlarlar üzerini sehven olmuş deyip.


  • tukenmez adam  (08.03.18 22:13:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.