[]

İnstagramda anlamsız beğeni yağmuru?

1 saat içinde 500e yakın beğeni aldım ve eski bildirimler silindi. Paylaşımım neden ve nasıl bu kadar çok beğeni aldı merak ediyorum. Bir yerlerde paylaşılmış olabilir mi acaba diye düşündüm aramaya çalıştım kendi adımı kullanarak ama yine sonuç yok. Garip olan videonun izlenme sayısında değişim yok 380 görüntülenmeye 600 beğeni gözüküyor. Sebebi nedir?

İlgili paylaşım: instagram.com


 
İzlenme sayısı gecikmeli güncelleniyor olabilir.
Bir şekilde video beğenilip keşfete düşmüş olabilir.

  • atom karincanin torunu  (08.03.18 19:32:11) 
Kesfete dusmustur.


  • muti  (08.03.18 23:23:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.