[]

yurtdisina civciv ihracati

yurtdisinda yasayan bir dostum Turkiye den 3 gunluk civciv alacak toptan olarak. Bunu arastirmami istedi kendisi benim pek bir bilgim yok acikcasi. Yurtdisina ise ucak kargo ile gondermemi istedi. Bu isi yapan firmalar genelde hangi sehirde olur? Bursa ve izmir de sanirim biraz arastirdim da. Nelere dikkat etmem gereklidir?
 
canlı hayvan ihracatı bambaşka öyle böyle değil bir olay. öyle aldım gönderdim olmuyor. kısıtlamalar var, civciv de kuş gribi tehlikesi olduğundan yasak bile olabilir. karantinaları var, var da var. öyle al yolla mı dedi size:))


  • habula  (08.03.18 20:33:00) 
hocam detayları mail at info@bmtexport.com
sana sureci anlatalım kısaca

  • kingcyrax  (08.03.18 20:45:30) 
Masraflı olur, döllü yumurta alıp civciv çıkarmak daha mantıklı değil mi? Ayrıca yasal bir çok prosüdürden de kurtulursunuz.

Yumurta ihraç/ithal etmek canlı hayvandan daha kolay olur.
  • John Bloor  (09.03.18 10:33:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.