[]

görseldeki gibi olan var mı?

bunun önüne nasıl geçilir lan?
tek başıma newton fiziği'ni kanıtlarım. eğer batırmaya başladıysam son hız batırıyorum.

sussam böyle garip bir sessizlik, konuşsam işler iyice çığrından çıkıyor. ne yapıyorsunuz böyle durumlarda?

danke.

 
e: hicbiri.

pardon su san sacmaladim diyip ozur dilerim.yani yanlissa yanlistir. egoist takilmaya gerek yok. herkesin sacmalama hakki vardir.
  • mayeskuel  (08.03.18 17:55:27 ~ 17:56:14) 
Heheh. Valla öyle şeyleri çok yaşıyorum. Genellikle umrumda olmuyor ama etrafımdakiler olumsuz etkilenmişse hemen ek bir açıklama yapmaya çalışıyorum. Bunda da bazen başarılı oluyorum ama genel olarak "Konuştukça daha da batıyorsun, sus istersen.", "Sen ne değişik bir insansın?" deniliyor bana :)

Burada da birkaç örnek verirdim geçmişten buna dair ama gereksiz saçmalamayayım şimdi.
  • m e b  (08.03.18 18:05:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.